ATS ON THE BOAT

Pozor! Pozor! Na léto chystáme jednu velmi speciální dovolenkovou akci spojenou s tancem a všerůzným pohybem.MOMENTÁLNĚ ZJIŠTUJI ZÁJEMKYNĚ I ZÁJEMCE A S TĚMI SE DÁLE DOMLUVÍ VHODNÝ TERMÍN A DALŠÍ PODROBNOSTI.Takže o co se jedná?

Holandsko, Friesland

Jde o týdenní plavbu holandskými kanály v oblasti Friesland na lodi, která, díky své velké rovné palubě, přímo vybízí k tanci a pohybu. Na programu budou různá ranní či večerní cvičení na protažení a/nebo zpevnění těla a samozřejmě tréninky a volný tanec ATS. Kromě toho bychom rádi zařadili i miniworkshop acroyogy a ochutnávku lindy hop. Jeden den je předem plánován jako volný bez vedených lekcí (i na aktivní dovolené je potřeba odpočívat :-)). Veškerý program je na dobrovolné bázi, takže pokud si budete chtít naordinovat relaxu více, je to jen na vás.

Protože na loď se vejde mimo mě a kapitána jen 10 dalších lidí, přesný harmonogram se bude odvíjet od společné domluvy a také počasí. Těšit se můžete určitě i na prozkoumávání místního malebného venkova, protože každý den budeme kotvit v jiném místě. Plavit se budeme na krásném a prostorném “parníku” Elise, vybaveném celkem pěti kajutami, dvěma koupelnami, velkou jídelnou, velkou kuchyní s menší jídelnou a rovnou palubou 4x7 metrů. Na lodi bude k dispozici také 6 bicyklů, takže na průzkum pevniny můžeme nejen chodit, ale i jezdit na kolech.

Cena je stanovena na 12.800,- za osobu pro termíny červenec-srpen nebo 11.500,- pro první půlku září. Cena zahrnuje krom pobytu na lodi a programu i společné jídlo. Hlavní jídla budou společná a každá dvojice v posádce uvaří jeden oběd a jednu večeři pro všechny, snídaně budou individuální. V případě specifických stravovacích potřeb či omezení nás předem informujte a určitě vymyslíme, jak na to k všeobecné spokojenosti a vašemu zdravému bříšku.
Cena nezahrnuje dopravu do Holandska a zpět, ale velmi pohodlně se dá zvládnout třemi osobními auty a náklady rozpočítat - všechny účastníky za tím účelem propojíme a pomůžeme vám s organizací cesty.

A pro koho je to celé vlastně určeno? Primárně pro vás, tanečnice, ale přidat se mohou i vaši partneři nebo rodina. Do cvičících lekcí se může zapojit úplně každý, stejně tak na acroyogu nebo lindy hop taster. ATS tréninky jsou jen část toho, co všechno se bude dít :-). Můžete se s námi poradit i o možnosti přibrání pejsků či velmi malých dětí. Starší děti si plavbu zcela jistě užijí.

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? TAK MI NAPIŠTE PŘES FB NEBO NA MAIL AFSANA@SEZNAM.CZ.

Video prohlídka lodi z obdobné plavby 2017 https://youtu.be/S1Xsyfb0qt0
Webovky kapitána: https://jachting.martinsandera.com/cs/

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now